Hain Amerika'nın Yeni Piyonu! BIBIL Artık Teroristlere Çalışıyor!

11

Hain Amerika'nın Yeni Piyonu! BIBIL Artık Teroristlere Çalışıyor!


Türk düşmanlığının hat safha da olduğu bu dönemde yurt dışında ve içerde türklere karşı teroristlerin düzenlemiş olduğu bir çok eylem mevcut ki bunlardan bazıları türk hack camiasını dahi etkilemeyi geçtiğimiz günlerde başarmıştı.

Bu kadar açık bir türk düşmanlığına rağmen henüz küçük yaşlarda olan (13) BIBIL kod adlı lamer türk olmasına rağmen sırf 2 3 sql bilgi öğrenmek için girdi ve 1877-Team yönetici üyelerinin tam anlamıyla köpeği olmayı başardı!

Yurt dışında yaşadığı için istediği her türlü suçu işleyebildiğini düşünen BIBIL türk arkadaşlarına "FoşiK TC NaPiSEN" gibi pis intihamlarda bulunarak dalga geçiyor. Türk bayrağı gördüğünde ise ışık görmüş yarasa gibi kaçmaya başlıyor.

BIBIL TERORİSTLERIN BAŞI MI OLMAK İSTİYOR?


Teroristlerin bütün bildiklerini öğrendikten sonra PKK üzerinde sefirliğini ilan edip terör örgütünün yeni lideri olacağını her bayram dedesi gibi sevdiği Abdullah Öcelan'ın elini öpeceğini ( yalakalık yapıyo ibne ) hack haber ajansımıza iletti gerçekten ilginç bir şerefsizlik bu inşallah İHA ile evine güdümlü atarlarda o çok sevdiğin ananla beraber havaya uçarsın.

TARAFSIZ HABERCİLİK SUNDU

PRIVNEWS

Kategori

Yorum Gönder

11Yorumlar
 1. BIBIL bana dedi ki eğer iyi bir çocuk olursan ilerde abdullah öcelanı görebilirmişim şirinler sanki amına koyduğum

  YanıtlaSil
 2. bıbıl terörist falan değildir kednidisi vatana milete bağli asker olmak isteyen yüce gönüllü bir kardeşimizdir kednisi siber istihbarat konusunda bana yardımcı olmakla beraber küçük yaşlarda büyük işlere kalkışan koca yüreki bir vatan severdir #bıbılteroristdeğildir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. beyfendi peki diyarbakır da BIBIL'a karşı örgüte kaçan çocuk eylemlerine ne diyeceksiniz kanıtlarınıda atıyorum hatta bakın görsün herkes!

   https://www.hizliresim.com/hy6jhis

   ---

   https://www.hizliresim.com/ja9naqf

   Bunları açıklayın ondan sonra konuşalım beyfendi! #bıbılteroristtir

   Sil
 3. mutarrifi savunan eşşekten ne beklersin o da dağ da yetişiyor işte :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. annenin kizlik zarini patlatirim Qualwin

   Sil
  2. Abilerin nerde siktiğimin pkklı sakız markası seni

   Sil
 4. amk cocu exploit too icin gotunu verirsin amk teroristi bir sik bilmiyip terorist teamlaerini katilip dilencilik yapan veletsin

  YanıtlaSil
 5. Generate cc ile Amazon geçmeye çalışan çocuk bu çok da ciddiye almamak lazım

  YanıtlaSil
Yorum Gönder

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Learn More
Accept !
To Top