Kötü Gecenin Mahsülü RootSploiX Kahpelik Başında!

4

Kötü Gecenin Mahsülü RootSploiX Kahpelik Başında!


Babasının molotofun üzerine attırması sonucu oluşmuş bir isim o RootSploiX tek bir amacı var oda vatana karşı kahpelik neredeyse bütün saldırıları türk siteleri üzerine olan, belkide yaşı küçük bir velet olabilecek RootSploiX bu yaptıklarının ne olduğunu dahi bilmiyor.

Bu durumda tek bir suçlu var bu çocuk çoluğu kontrolsüzce eğitip sanala salan beyinsizler. Yoldan geçene " '=' 'or' " komutu ile login bypass gösteren aslında hiç bir bilgiye sahip olmayan kişiler tek amaçları ilgi çekmek biz onlara aciz insanlar diyoruz.

KAHPELİK KAYITLARIBu haberimizle beraber sanala yeni yeni atılan bir lamerinde gelişini siz değerli takipçilerimize duyurmuş olduk umarız en yakın zamanda sanaldan silinir.

TARAFSIZ HABERCİLİK SUNDU

PRIVNEWS
Kategori

Yorum Gönder

4Yorumlar
  1. En azından upload, xss gibi basit açıkları kullanmıyor.

    YanıtlaSil
  2. Burada kahpelik demişsiniz sizlere hiç yakıştıramadım bir tane index'imi açıp baksanız "güvenlik açıklarınızı kapatın" yazısı ile karşılaşırsınız ve üstüne " '=' 'or' " ByPass kodları kullanarak sisteme girmiyorum. biraz mirror'larımı incelerseniz, karşılaşırsınız her türlü açığı kullanarak hacklediğimi sql vs vs..

    YanıtlaSil
Yorum Gönder

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Learn More
Accept !
To Top