Bibil'in Brute Aşkı Şok Dedirtti!

6

 

Bibil'in Brute Aşkı Şok Dedirtti!

Sanalda pekte tanınmayan kendisini belki de insanlara defacer olarak tanıtan bir kişilik. Evet o isim bibil, gıtgıdak tavuk seni. Kod adı aynı tavuk ismi gibi bir insan neden böyle bir isim seçer ki? 

Ben bir tavuğum, gıdak gıdak gıdak diye gezmiyorsun umarım discord'da.

Haber ajansımıza gelen ekran görüntülerini sizlere sunuyoruz, Kendisi tam bir brute aşığı. O kadar aşık ki brute'ye, BRUTE YAPMAK İÇİN RDP ÇEKMİŞGördüğünüz gibi discord'da ekran yansıtıp brute yapıyor, bu büyük aşkını herkese sunuyor. Ama belki dersiniz p*rno izliyor? Hayır izlemiyor. O bir BRUTE SEVDALISI 

Bir kaç ekran görüntüsü daha var, bunları sizlere sunuyoruz.


Bibil adlı tavuk pardon kod adlı şahısın ekran görüntüsünden bir kare, RDP giriş yapmış ve brute yapmaya hazırlanıyor. NEDİR BU BRUTE AŞKI. Yoksa edu site düşürüp bize haber mi yollacaksın?

Bibil adlı tavuk arkadaşımızı Hack öğrenmeye davet ediyoruz, en azından iki güvenlik açıklarını öğrenmesi yeterlidir. 

Neden Brute Yapmamalısınız?

Brute yapmak bibil gibi sizi tavuk yapar, tavuk olursanız lamer olursunuz. Tavuk Olmak istemiyornuz hack öğrenin Brute yaparak mirror kasmak tavukluktur. Tabii tavukluğun üst mertebeleride var. Bruteden düşen edu gov site basarsanız Horoz kademesine atlarsınız. Bibil'i Horoz olmaya davet ediyoruz.


TARAFSIZ HABERCİLİK SUNDU

PRIVNEWS
Kategori

Yorum Gönder

6Yorumlar
 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. lan sabahtan beri mutarrifleyim vdsene pshipon dışı bir şey indirmedin gaskman yaptı derken bile bruteden düşen siteyi çekiyordun zymper şahit :D

   Sil
 2. Bıbıl abimiz ya FNEWIPNGPEWRANGPWEARG

  YanıtlaSil
Yorum Gönder

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Learn More
Accept !
To Top