Anonsturkey.org Hacklendi! Turgut Yaman Sahtekarlığa Son Verdi!

2

Anonsturkey.org Hacklendi! Turgut Yaman Sahtekarlığa Son Verdi!


Anonsturkey ekibi ("L4ncelot,Kronos") sanalda abileri belkide babaları olarak gördükleri Turgut Yaman'a hain ve sinsi şekilde imaj lekeleme çalışmaları yapmışlar. Sabah akşam yemeyip içmeyip belkide sıçmayıp düşündükleri bu planı Turgut Yaman tek index'i alt üst etti!

İlk öncelerinde yazılım sitesi olarak, ortaklaşa bir şekilde L4ncelot ve Kronos tarafından Turgut Yaman'dan habersiz bir şekilde açtıkları ama onun üzerine olarak gösterdikleri Anonsturkey web sitesi üzerinden illegal olan şuanda çoğu sanal mecrasında olay olmuş twitch bit olayını gerçekleştirdiler. Bir çok kredi kartı olayınada imza atacaklardı ki Turgut Yaman bu usulsüzlüge son verdi!

DAĞILIN ULAN İBNELER!


İndex'i yiyen AnonsTurkey ekibi çil yavrusu gibi dağıldı adeta sanaldan kaçmak için yer aradılar. Daha dün eline tutup sarıldıkları abilerine yaptıkları ihanet meydana çıkınca tamamen rezil rüsva oldular gerçekten acınacak bir haldeler yazıklar olsun sizlere!

SALDIRI KAYITLARI


Bu hain mihrakların oluşturmuş olduğu topluluğu yerle bir edip içinden geçen Turgut Yaman'ı tebrik ederiz umarız bundan sonra AnonsTurkey ekibi ekmek yediği kaba sıçmaya kalkmaz abi dediği insana saygı duymayı öğrenir. 

TARAFSIZ HABERCİLİK SUNDU

PRIVNEWS
Kategori

Yorum Gönder

2Yorumlar
  1. anonsturkey ne l4ncelot nede kronosun olabilir sadece pis işleri için anonsturkey adını reklememişler asıl grup isimleri thewebdark onuda index iyince değiştirdiler bunlar bu kadar adamlar işte

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. anonsturkey nerede ve asıl anon nıye 14 yılından beri icraatsiz.

      Sil
Yorum Gönder

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Learn More
Accept !
To Top

Oyun Hileleri türk ifşa Roblox Hileleri