Yer Altı Dünyasının Karanlık Yüzü! Tam Anlamıyla D4zhit Bir Pezevenk! - Hack Haber - Privnews.com

Yer Altı Dünyasının Karanlık Yüzü! Tam Anlamıyla D4zhit Bir Pezevenk!

 Yer Altı Dünyasının Karanlık Yüzü! Tam Anlamıyla D4zhit Bir Pezevenk!


Sanalın derin karanlıklarında barınan hackerlerden D4zhit kod adlı hacker yaptıklarıyla "Anan bacında mı yok senin lan !" dedirtti. Bildiğiniz üzere bir çok platform üzerinde her yaştan ve her kitleden insan var. Bu insanların internet üzerindeki hesaplarını hedef alan insanlara ise internet üzerinde Sosyal Mühendis deniliyor. 

Vatan hainlerini gördük onursuz gurursuzca dostlarını satanlarıda gördük şimdi ise Türk hack camiasında yükselen bir pezevenklik olayını sizlere sunacağız!

KIZLARI KENDİNE AŞIK EDİP KULLANIYOR!


Kızlara onlara onları sevdiğini her defasında belirterek ilk öncelikle kendini kızların zihninde güvenilir bir konuma getiriyor daha sonrasında güvenlerini kazandıktan sonra dehşet anları başlıyor!


Evet taktiği gerçekten garip bir o kadarda şaşırtıcı nasıl kızlar buna inanıyor inanılması gerçekten zor anydesk isimli uygulamayı kıza indirtiyor ve kıza bilgisayar hakkındaki bilgisinden bahseder ona daha iyi bir bilgisayar sistemi sunabileceğini vaat ediyor.


Kız'a fps ayarı düzeltecek bir araç olarak kuracağı .exe'nin içerisinde oluşturmuş olduğu RAT var. Kızların bilgilerini bu şekilde ele geçiriyor. Hatta bu işte tek değil elde ettiği kızların görüntülerini sattığı büyük isimler var onları kendi güvenliğimiz için haberde isimlerini geçirmemiz pek doğru olmaz.


Kızlara bu yöntemle bir çok defa rat attığını haber sitemize gelen bu görüntülerle görebilirsiniz. Gerçekten çok acımasızlar piyasada en büyük parayı yiyen isimlerden birisine satılan bu bilgiler bu kızların hayatını cehenneme dönüştürürken. D4zhit kod adlı hacker'inde son zamanlarda Kıbrıs'tan ev satın aldığıda gönderilen bilgiler arasında


Kızlara RAT atma işlemini tamamladıktan sonra bilgisiz ve çaresiz kızlara hakaretler başlıyor. Kızlar zaten o vakitten sonra anlıyor nasıl bir tonganın içine düştüğünü şunuda belirtmek isteriz 2 tanesine ulaştık bilgisayarlarını temizledik ROOT-KİT atılmamıştı hiç birine ama kaç tane bu şekilde mağdur var bilmiyoruz.


Kızların sosyal medya hesapları birer birer ele geçiriliyor. SMS Doğrulama olayınıda ya kızları tehdit ederek hallediyorlar yada aynı şekil mobil RAT sokarak telefonundaki SMS bilgilerinede ulaşılıyor.

PRIVNEWS AÇIKLAMA:

Hack aleminin karanlık taraflarında çok para dönebilir ama en doğru en temiz şekilde kazanılan para alın teriyle kazanılan paradır. Kız parası yiyen adam bir gün yer ikinci gün yer ama üçüncü gün illa çıkar bir babayiğit kendisine seçtiği yoldan dönmesini tavsiye ediyoruz.

TARAFSIZ HABERCİLİK SUNDU

PRIVNEWS
Yorum Gönder

5 Yorumlar

 1. işte dengine yapıyor yapıcağını en fazla yapıcağı da bu zaten :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dedi discord'da bana abi çeken bir bebe :/

   Sil
  2. sana desem desem lamerin vücut bulmuş tek hücreli derim

   Sil

Oyun Hileleri eşya depolama istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat